بازدید: 364
کد: KB-WB-SW-FA-1
زمان انتشار: دوشنبه 20 مهر 1394

ایجاد وب سایت در وب سرور نسخه 7,8(Internet Information Services)

در صورتی که نیاز است به صورت دستی دامنه و یا وب سایت در IIS ایجاد نمائید،می بایست طبق راهنمای ذیل عمل نمائید.
این راهنما در IIS با نسخه های 7 و 8 یکسان است.

جهت اطلاع از ایجاد WebSite مراحل ذيل را دنبال نمائيد:

  • در ابتدا می بایست وارد Start ویندوز سرور شده و سپس Server Manager کلیک نموده و در انتها بر روی گزینه "Tools"گزینه "Internet Information Services(IIS) Manager" را انتخاب نمائید.
  • در صفحه ای Connections بر روی "Sites" رایت کلیک نموده و گزینه "Add Website" را انتخاب نمائید.
  • در قسمت "Site name" نام دامنه ای که مدنظر دارید را مانند تصویر وارد نمائید.در قسمت" Physical path" می بایست مسیری که قرار است فایلهای مربوط به سایت را در آن قرار بگیرد را وارد نمائید.در قسمتهای "Type,IP Address,Port" در حالت پیش فرضی که می باشند مانند تصویر بدون تغییر باقی می مانند.فقط در قسمت"Host name" مجدد نام دامنه یا سایت را وارد نمائید.در انتها بر روی گزینه "OK" کلیک نمائید.
    دقت نمائید در قسمت IP Address می بایست بر روی گزینه All Unassigned قرار داشته باشد.چنانچه مدنظر است سایت را فقط با IP در مرورگر نمایش دهد،از قسمت IP Address می بایست IP مورد نظر را انتخاب نموده و  قسمت Host name را می بایست خالی قرار داد.
  • قسمت "Bindings" را انتخاب نمائید.
  • در این قسمت بر روی گزینه "Add" کلیک نمائید.
  • مجدد در قسمتهای "Type,IP address,Port" هیچگونه تغییراتی اعمال ننموده و به حالت پیش فرض قرار می دهیم.فقط در قسمت "Host name" می بایست نام سایت و یا دامنه را با "www" وارد نمائید.در انتها بر روی گرینه "OK" کلیک نمائید.
  • همان طور که در تصویر مشاهده می نمائید،در انتها شما می بایست سایت را با www و بدون www ایجاد نموده باشید،تا در دو حالت در مرورگر سایت را نمایش دهد.
آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 مهر 1394 14:44:26